Welcome to Delicate template
Header
Just another WordPress site
Header
Just another WordPress site
Header
Just another WordPress site
Header

curtainshoponline_2032_344014915.jpg

hastane perdesi* Hastanelerde Acil , Ameliyathane, yoğun bakım,  yeni doğan ünitelerinde, Hasta Yatan Servislerde yapılır.

* Hastane Ara Bölme perdeler- Anti bakteriyel, su geçirmez  Polyester kumaştan  ve üstü 35 cm File tülden hastane perdesi yapılır.

* T.C. Sağlık bakanlık logosu kumaşa Jakar  dokumadan yapılır.

* Hastane perdesi Renk Seçenekleri belirli miktarları geçerse özel olarak yapılır.

 

 

hastane acil servis 1

Hasta Oda Ayırım Perde Sistemi

Hastane ortamına Göre tasarlanan bir sistemdir. Askı Çubukları İle tavandan istenilen noktaya indirilir.Dairesel,  Oval, U ve L şeklinde Yekpare olarak ek yapılmadan üretilebilmektedir.  Böyle durumlarda Ray Sistemine takılan perdeler ortada kalmayıp istenilen bölgede toplanabilmektedir.

Sistem Özellikleri: Sistem Ham maddesi  % 100 Alüminyum olup, Eloksallı, Paslanmaz, sararmaz, dayanıklıdır. Işığı mükemmel yansıtır. Çelik, Gümüş ve bakırdan 3 kat daha hafiftir. Estetik Olup her renge boyanabilir.

Zebra Perde Modelleri

Ekim 1st, 2012 | Posted by admin in Hastane perdesi | Stor Perde | Zebra Perde | Zebra Perde Kartelası | Zebra Perde modelleri - (Zebra Perde Modelleri için yorumlar kapalı)

ZEBRA PERDE

 

 

zebra perde renk kartelası

 

seperatör perde Paslanmaz çelik seperatör Perde Sistemi..

Sağlık Bakanlığının  Hasta Mahremiyeti Sağlamak Amacıyla Yayınladığı Bildirge :

Hasta yatak odalarında yatak aralarına separatör perde yapılacak. Bu perde, duvara monteli 0.5mm kalınlığında, 2 cm. çapında krom nikel boruya halka şeklinde kornişli olarak asılacak. Krom nikel boru zeminden 2.20 m yüksekliğe monte edilecektir. Asılacak perde üstten 30 cm kadar tül ya da benzeri ışık geçirgen malzemeden alt kısmı anti-bakteriyel, saten görünümlü, bakanlık logolu, su geçirmez leke tutmayan özellikte malzemeden (%100 PVC esaslı malzeme olmayacak) olacaktır.